Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud: 1.03.2024

MTÜ Toeta Ukrainat (registrikood 80382955) (edaspidi “meie”, “meid” või “me”) austab teie privaatsust ja on pühendunud teie isikuandmete kaitsmisele. Käesolev privaatsuspoliitika selgitab, kuidas me kogume, kasutame, jagame ja kaitseme teie isikuandmeid, kui teete annetuse meie veebilehel toetaukrainat.org (edaspidi “Veebileht”). MTÜ Toeta Ukrainat on isikuandmete vastutav töötleja, MTÜ Toeta Ukrainat edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Milliseid isikuandmeid me kogume?

Annetuse tegemisel palume teil sisestada järgmised isikuandmed:

  • Nimi
  • E-posti aadress

Kuidas me teie andmeid kasutame?

Teie isikuandmeid kasutatakse ainult järgmistel eesmärkidel:

  • Annetuse töötlemine ja haldamine.
  • Teiega ühenduse võtmiseks seoses teie tehtud annetusega, kui see on vajalik.
  • Juriidiliste nõuete täitmiseks, sealhulgas raamatupidamise ja maksudega seotud nõuetele.

Kuidas me teie andmeid jagame?

Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, välja arvatud juhul, kui see on vajalik seadusest tulenevate nõuete täitmiseks või annetuse töötlemise teenuse osutamiseks. Annetuste töötlemiseks kasutame Maksekeskus AS pangalinkide teenust, kes tegutseb meie volitatud töötlejana.

Turvalisus

Me rakendame asjakohaseid tehnilisi ja korralduslikke turvameetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise, volitamata avalikustamise või juurdepääsu eest.

Teie õigused

Teil on õigus taotleda juurdepääsu oma isikuandmetele, nende parandamist, kustutamist või töötlemise piiramist. Samuti on teil õigus esitada vastuväiteid teie isikuandmete töötlemisele ning taotleda andmete ülekandmist. Kõigi privaatsusõiguste kasutamiseks palume võtta meiega ühendust e-posti aadressil toetaukrainat@gmail.com.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Me võime aeg-ajalt uuendada käesolevat privaatsuspoliitikat. Kõik muudatused avaldatakse meie veebilehel koos uuendatud “Viimati uuendatud” kuupäevaga.

Kontaktandmed

Kui teil on küsimusi või muresid seoses käesoleva privaatsuspoliitikaga, palun võtke meiega ühendust: MTÜ Toeta Ukrainat E-post: toetaukrainat@gmail.com